Těší nás, že jsi tady!

V Yoga Garden se snažíme vytvořit bezpečný prostor, který bude přizpůsobený každému podle jeho vlastních potřeb i možností. Chceme dát možnost všem, co chtějí růst, sílit, volně dýchat a otevřít se novým výzvám. Jsme brněnské studio, které dbá na udržitelnost v osobním i globálním měřítku. Děláme lekce, za kterými si stojíme a chceme ti poskytnout to nejlepší, co známe a umíme. I když jsi třeba stovky kilometrů daleko, díky naší nové online knihovně se můžeme sblížit a vytvořit společně skvělou přítomnost.

Lektoři

Poznej celý náš tým, ať víš, s kým ladíš dech na své jogamatce.

ALENA

Jógu jsem objevila díky skvělému učiteli, který mi na svých lekcích jógu představil mnohem komplexněji než jen jako fyzické cvičení. Dalšími kroky mě provázela zvědavost, objevovala jsem svou vlastní praxi, cestovala a dále se vzdělávala, od roku 2017 jógu učím.

ANDREA

S jógou jsem začala před 6 lety. Ze začátku to pro mě bylo pouze fyzické cvičení, ale postupem času jsem pochopila, že se v ní skrývá mnohem více. Jóga se totiž neodehrává pouze na naší podložce, ale je součástí našeho života.

ANTON

Spočiatku bola pre mňa jóga len fyzickou činnosťou no teraz ju vnímam ako komplexnú filozofiu nie len pre tělo no aj pre reálny život. Prehovorila ku mne, moje zásady sa zrazu mali o čo oprieť. Jóga nás vracia k tomu najdôležitejšiemu, nášmu dychu.

CHRISTINA

Praktikuji jógu s malými přestávkami od svých 23 let. Nyní, téměř ve svých 45 letech otevírám Yoga Garden Brno s nadějí, že se stane zázemím pro komunitu lidi, která přijímá výzvu být vědomými, aktivními bytostmi.

KATKA

Mé první setkání s jógou proběhlo přibližně v roce 2009, kdy jsem začala navštěvovat lekce power jógy. Od té doby jsem prošla různými, především dynamickými styly, až jsem v současnosti zakotvila u jógy klasické.

KLÁRA

Na mou jógovou cestu jsem se vydala zhruba před 12 lety. Jednalo se převážně o power jógu a hledala jsem kompenzaci pro mé jednostranné sportovní zatížení. Profesně se věnuji fyzioterapii a snažím se aplikovat tyto vědomosti do naší praxe a do běžného denního života.

MIRKA

Józe se věnuji nějaký čas a pořád se učím. Dle mých dosavadních zkušeností není jóga jen cvičením pozic. Je pro mě nástrojem, díky kterému můžeme propojit mysl, dech a tělo v jednom přítomném okamžiku.

ZUZKA

Jóga vstoupila do mého života před šesti lety. Tehdy jsem si poprvé stoupnula na podložku z čisté zvědavosti, a také určité touhy po dosažení pružnějšího těla. Teď s odstupem času vnímám jógu jako dokonalý nástroj, který člověku přinese to, co zrovna ve svém životě potřebuje.

K tomuto video nemáte přístup. Přihlašte se nebo si kupte členství.